Kurssiaikataulu / class schedule

Lataa kurssiaikataulu PDF-tiedostona tästä: kurssiaikataulu

Download the class schedule as PDF from here: class schedule

Avoimet tunnit

Ma 4.6.
18.00-19.30 hiphop, Maria Huotari
19.30-21.00 waacking, Maria Huotari

Ti 5.6.
17.00-18.30 house, Lilli Huttula
18.30-20.00 hiphop party dances, Lilli Huttula

Ke 6.6.
18.00-19.30 lyrical hiphop, Heidi Hartzell
19.30-21.00 hiphop koreografia workshop, Shay Latukolan

To 7.6.
17.00-18.30 street aikuiset, Essi Pulkkanen
18.30-20.00 breikki, Jussi ”Focus” Sirviö
20.00-21.30 hiphop koreografia workshop, Shay Latukolan

Pe 8.6.
17.00-18.30 hiphop freestyle workshop, Shay Latukolan
18.30-20.00 hiphop koreografia, Roza Ahmad
18.30-20.00 nykytanssi, Janna Loukas

La 9.6.
11.00-12.30 vogue new way, Lilli Huttula
12.30-14.00 vogue old way, Roza Ahmad
14.00-15.30 tens, Roza Ahmad, Lilli Huttula ja Jenni Witikkala
15.30-17.00 vogue femme, Jenni Witikkala
17.00-18.30 runway, Jenni Witikkala

Ma 11.6.
18.00-19.30 soul dance, Jenni ”Jeniwai” Tuunainen
19.30-21.00 popping, Jenni, ”Jeniwai” Tuunainen

Ti 12.6.
17.00-18.30 locking, Teemu Korjuslommi
18.30-20.00 new style hustle, Teemu Korjuslommi ja Lilli Huttula
20.00-21.30 hiphop workshop, Batalla

Ke 13.6.
17.00-18.30 new style hustle, Teemu Korjuslommi ja Lilli Huttula
18.30-20.00 soul feeder, Heidi Hartzell
20.00-21.30 hiphop workshop, Batalla

To 14.6.
17.00-18.30 house alkeet, Ita Puusepp
18.30-20.00 house jatko, Ita Puusepp
18.30-20.00 street aikuiset, Essi Pulkkanen
20.00-21.30 hiphop workshop, Batalla

Pe 15.6.
17.30-19.00 hiphop workshop, Batalla
19.00-20.30 house workshop, Frankie J

La 16.6.
10.00-11.30 house workshop, Frankie J

Su 17.6.
12.00-13.30 house workshop, Frankie J

Junnujen tunnit

Ma 4.6.
17.30-18.30 hiphop, Samuli Eloranta
18.30-19.30 hiphop freestyle, Samuli Eloranta

Ti 5.6.
17.30-18.30 hiphop koreografia, Sanna Lepoaho
18.30-19.30 show koreografia, Sanna Lepoaho

Ke 6.6.
17.30-18.30 vogue new way, Helene Nyländen
18.30-19.30 vogue femme, Helene Nyländen

To 7.6.
17.30-18.30 break dance, Jussi ”Focus” Sirviö
18.30-19.30 lyrical hiphop, Essi Pulkkanen

Pe 8.6.
17.30-18.30 nykytanssi, Janna Loukas

Open classes

Mon 4.6.
18.00-19.30 hiphop, Maria Huotari
19.30-21.00 waacking, Maria Huotari

Tue 5.6.
17.00-18.30 house, Lilli Huttula
18.30-20.00 hiphop party dances, Lilli Huttula

Wed 6.6.
18.00-19.30 lyrical hiphop, Heidi Hartzell
19.30-21.00 hiphop choreography workshop, Shay Latukolan

Thu 7.6.
17.00-18.30 street adults, Essi Pulkkanen
18.30-20.00 break dance, Jussi ”Focus” Sirviö
20.00-21.30 hiphop choreography workshop, Shay Latukolan

Fri 8.6.
17.00-18.30 hiphop freestyle workshop, Shay Latukolan
18.30-20.00 hiphop choreography, Roza Ahmad
18.30-20.00 contemporary, Janna Loukas

Sat 9.6.
11.00-12.30 vogue new way, Lilli Huttula
12.30-14.00 vogue old way, Roza Ahmad
14.00-15.30 tens, Roza Ahmad, Lilli Huttula and Jenni Witikkala
15.30-17.00 vogue femme, Jenni Witikkala
17.00-18.30 runway, Jenni Witikkala

Mon 11.6.
18.00-19.30 soul dance, Jenni ”Jeniwai” Tuunainen
19.30-21.00 popping, Jenni, ”Jeniwai” Tuunainen

Tue 12.6.
17.00-18.30 locking, Teemu Korjuslommi
18.30-20.00 new style hustle, Teemu Korjuslommi and Lilli Huttula
20.00-21.30 hiphop workshop, Batalla

Wed 13.6.
17.00-18.30 new style hustle, Teemu Korjuslommi and Lilli Huttula
18.30-20.00 soul feeder, Heidi Hartzell
20.00-21.30 hiphop workshop, Batalla

Thu 14.6.
17.00-18.30 house beginners, Ita Puusepp
18.30-20.00 house advanced, Ita Puusepp
18.30-20.00 street adults, Essi Pulkkanen
20.00-21.30 hiphop workshop, Batalla

Fri 15.6.
17.30-19.00 hiphop workshop, Batalla
19.00-20.30 house workshop, Frankie J

Sat 16.6.
10.00-11.30 house workshop, Frankie J

Sun 17.6.
12.00-13.30 house workshop, Frankie J

Juniors’ classes

Mon 4.6.
17.30-18.30 hiphop, Samuli Eloranta
18.30-19.30 hiphop freestyle, Samuli Eloranta

Tue 5.6.
17.30-18.30 hiphop choreography, Sanna Lepoaho
18.30-19.30 show choreography, Sanna Lepoaho

Wed 6.6.
17.30-18.30 vogue new way, Helene Nyländen
18.30-19.30 vogue femme, Helene Nyländen

Thu 7.6.
17.30-18.30 break dance, Jussi ”Focus” Sirviö
18.30-19.30 lyrical hiphop, Essi Pulkkanen

Fri 8.6.
17.30-18.30 contemporary, Janna Loukas